Vanaf heden zullen wij een beroep op eenieder doen om eens per half jaar een wedstrijdje van de jeugd te fluiten, op deze manier wordt het eerlijk verdeeld. Mocht je verhinderd zijn, of van tevoren zien dat dit niet past, zou je dan aub onderling willen ruilen en dit hierna door willen geven aan onze scheidsrechters coordinator van de jeugd, Jurrien Hummel (06 – 505 367 01).

Scheidsrechters schema 2020 jeugdwedstrijden

Datum

Begintijd

Thuisteam

Uitteam

Scheidsrechter

1-2-2020

09:00

Waskemeer JO11-1

Boornbergum’80 JO11-1

Alex Kiers

1-2-2020

09:00

Waskemeer JO9-1

SJO Stellingwerven JO9-2

Ruben v/d Vaart

1-2-2020

10:15

Waskemeer JO13-1

VVSV ’09 JO13-1

Tseard haites

8-2-2020

09:00

Waskemeer JO11-1

ONB JO11-2

Sander Clemens

29-2-2020

10:15

Waskemeer JO13-1

Zeester JO13-1

Aren Greebe

29-2-2020

12:00

Waskemeer JO19-1

Be Quick D JO19-2

Klaas v/d Veen

7-3-2020

09:00

Waskemeer JO9-1

Nieuw Roden JO9-2

Jort Grootenhuis

7-3-2020

09:55

Waskemeer JO17-1

ST Donkerbroek/Makkinga JO1

7R-o1bin Veenhuizen

14-3-2020

09:00

Waskemeer JO11-1

Blauw Wit ’34 JO11-5

Rik Tamminga

14-3-2020

09:30

Waskemeer JO13-1

Smilde’94 JO13-2

Jorrit Eringa

14-3-2020

10:45

Waskemeer JO19-1

Veenwouden SC JO19-1

Jenno de Boer

28-3-2020

09:00

Waskemeer JO9-1

SJO J.V. Oostenburg JO9-2

Bart Wagenaar

28-3-2020

09:55

Waskemeer JO19-1

Grootegast Fc. JO19-1

Jenne Looij

4-4-2020

09:00

Waskemeer JO17-1

Bakkeveen JO17-1

Wilco de Vos

4-4-2020

11:15

Waskemeer JO13-1

Noordster JO13-3d

Toon Uithoff

18-4-2020

08:30

Waskemeer JO9-1

ST Een/Veenhuizen JO9-1

Jorn Sikma

18-4-2020

09:30

Waskemeer JO17-1

SJO Feanstars JO17-3

Ruben Visser

18-4-2020

11:15

Waskemeer JO19-1

Wilper Boys De JO19-1

Melle Stoker

9-5-2020

11:15

Waskemeer JO13-1

Meeden JO13-1

Leon Clemens

16-5-2020

08:40

Waskemeer JO11-1

Eastermar JO11-1G

Jorrit-jan v/d Vosse

16-5-2020

09:00

Waskemeer JO9-1

Gorredijk JO9-2

Sinne Jonkman

16-5-2020

09:55

Waskemeer JO17-1

Gorredijk JO17-2

Seijo v/d Veen

23-5-2020

09:00

Waskemeer JO19-1

Niekerk JO19-1

Gijs Vonk

23-5-2020

11:00

Waskemeer JO13-1

Woltersum JO13-1

Djurre Jagersma

30-5-2020

11:15

Waskemeer JO13-1

Zuidhorn JO13-3

Jacco Jongsma