Vanaf heden zullen wij een beroep op eenieder doen om eens per half jaar een wedstrijdje van de jeugd te fluiten, op deze manier wordt het eerlijk verdeeld. Mocht je verhinderd zijn, of van tevoren zien dat dit niet past, zou je dan aub onderling willen ruilen en dit hierna door willen geven aan onze scheidsrechters coordinator van de jeugd, Jurrien Hummel (06 – 505 367 01).

 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
09/02/2019 11:45 Waskemeer JO19-1 Kootstertille SC JO19-1 Melle Stoker
09/02/2019 10:15 Waskemeer JO15-1 Actief JO15-3 Seijo v/d Veen
09/02/2019 09:00 Waskemeer JO12-1 Blauw Wit ’34 JO12-4 Rocco Nuwolt
09/02/2019 09:00 Waskemeer JO8-1 TLC JO8-1 Egbert Beijert
         
23/02/2019 10:00 Waskemeer JO12-1 VHK JO12-1 Tiemen Jongsma
         
02/03/2019 09:00 Waskemeer JO19-2 Langezwaag JO19-1 Willem Hut
         
09/03/2019 12:45 Waskemeer JO19-2 Aengwirden JO19-1 Jenno de Boer
09/03/2019 11:15 Waskemeer JO15-1 Zuidhorn JO15-3 Wilco de Vos
09/03/2019 10:00 Waskemeer JO12-1 Harkema Opeinde JO12-1G Jorrit Jan v/d Vosse
09/03/2019 09:00 Waskemeer JO10-1 Sweach JO10-1M Rik v/d Vosse
09/03/2019 09:00 Waskemeer JO8-1 Sweach De JO8-2 Sander Clemens
         
16/03/2019 11:00 Waskemeer JO19-1 ST Eastermar/Suameer JO19-1 Ale de Vos
         
23/03/2019 12:45 Waskemeer JO19-2 Gorredijk JO19-2 Age Visser
23/03/2019 11:15 Waskemeer JO15-1 SJO Amicitia-BG-ON JO15-1 Robin Veenhuizen
23/03/2019 10:00 Waskemeer JO12-1 Harkemase Boys JO12-1 Patrick Koiter
23/03/2019 09:00 Waskemeer JO10-1 Wilper Boys De JO10-1G Leon Clemens
23/03/2019 09:00 Waskemeer JO8-1 Gorredijk JO8-2 Alex Kiers
         
06/04/2019 10:00 Waskemeer JO19-2 Drachtster Boys JO19-3 Roelof Freek Eringa
06/04/2019 09:00 Waskemeer JO10-1 Gorredijk JO10-3 Jorrit Eringa
         
13/04/2019 11:35 Waskemeer JO19-1 Drachtster Boys JO19-2 Klaas v/d Veen
13/04/2019 10:10 Waskemeer JO15-1 Roden JO15-3 Klaas Schurer
13/04/2019 08:45 Waskemeer JO12-1 ONT JO12-1 Jarno Haaisma
13/04/2019 08:45 Waskemeer JO8-1 Drachtster Boys JO8-3 Patrick Kiers
         
11/05/2019 12:45 Waskemeer JO19-2 Jubbega JO19-1 Tjeerd Haites
11/05/2019 11:15 Waskemeer JO15-1 Lycurgus JO15-3 Ruben Visser
11/05/2019 10:00 Waskemeer JO12-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO12-1 Douwe Haites
11/05/2019 09:00 Waskemeer JO10-1 Mildam JO10-1 Toon Uithoff
11/05/2019 09:00 Waskemeer JO8-1 Donkerbroek JO8-1G Jacco Jongsma
         
18/05/2019 11:00 Waskemeer JO19-1 Harkemase Boys JO19-1 Gijs Vonk