Vanaf heden zullen wij een beroep op eenieder doen om eens per half jaar een wedstrijdje van de jeugd te fluiten, op deze manier wordt het eerlijk verdeeld. Mocht je verhinderd zijn, of van tevoren zien dat dit niet past, zou je dan aub onderling willen ruilen en dit hierna door willen geven aan onze scheidsrechters coordinator van de jeugd, Jurrien Hummel (06 – 505 367 01).

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
10/02/2018 10:00 Waskemeer JO13-1 Oerterp JO13-2 Jort Hut
10/02/2018 11:30 Waskemeer JO15-1 ODV JO15-1 Toon Uithoff
10/02/2018 13:00 Waskemeer JO17-1 Harkemase Boys JO17-1 Richard vd Meer
10/02/2018 19:00 Waskemeer JO19-2 ST ASC/Drogeham JO19-1 Willem Haaisma
10/02/2018 09:00 Waskemeer JO9-1 SJO J.V. Oostenburg JO9-3 Egbert Beijert
17/02/2018 11:30 Waskemeer JO19-1 Olde Veste’54 JO19-4 Hendrik de Boer
10/03/2018 10:00 Waskemeer JO13-1 Drachtster Boys JO13-5 Jesse van Vilsteren
10/03/2018 11:20 Waskemeer JO17-1 Dwingeloo JO17-1 Jenno de Boer
10/03/2018 19:00 Waskemeer JO19-2 Wilper Boys De JO19-1 Gijs Vonk
10/03/2018 09:00 Waskemeer JO9-1 Peize JO9-3 Jan Hendriks
17/03/2018 11:15 Waskemeer JO15-1 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 Tiemen Jongsma
17/03/2018 09:00 Waskemeer JO19-1 SJO WIJC JO19-1 Halbe-jan de Boer
24/03/2018 09:30 Waskemeer JO17-1 Roden JO17-2 Douwe vd Mei
24/03/2018 19:00 Waskemeer JO19-2 FVC JO19-2 Jacco Uithoff
07/04/2018 10:00 Waskemeer JO13-1 Boornbergum’80 JO13-1G Wilco de Vos
07/04/2018 11:15 Waskemeer JO15-1 Bakkeveen JO15-1 Patrick Koiter
07/04/2018 15:00 Waskemeer JO19-1 Udiros JO19-1 Willem Hut
07/04/2018 19:00 Waskemeer JO19-2 Blauw Wit ’34 JO19-4 Herbert golstein
07/04/2018 09:00 Waskemeer JO9-1 HHCombi JO9-1 Jerre Wagenaar
14/04/2018 09:30 Waskemeer JO17-1 Buitenpost JO17-2 Robert Zandberg
21/04/2018 09:00 Waskemeer JO13-1 Heerenveense Boys JO13-5 Sander Visser
12/05/2018 09:30 Waskemeer JO17-1 Kootstertille SC JO17-1 Hedzer van Veen
12/05/2018 19:00 Waskemeer JO19-2 Leovardia JO19-2
19/05/2018 10:00 Waskemeer JO13-1 Gorredijk JO13-3 Seijo v/d Veen
19/05/2018 11:15 Waskemeer JO15-1 Trinitas JO15-1 Harry v/d Veen
19/05/2018 06:50 Waskemeer JO19-1 Stanfries JO19-1 Jelmer Haites
19/05/2018 09:00 Waskemeer JO9-1 VEV’67 JO9-3 Leon Clemens
26/05/2018 09:30 Waskemeer JO17-1 Blue Boys JO17-1 Patrick Froentjes
26/05/2018 19:00 Waskemeer JO19-2 Hardegarijp JO19-2 Tsjeard Haites