Gedeeltelijke ingebruikname units

Nadat Waskemeer de tijdelijke accommodatie van de jeugdopleiding van FC Groningen heeft kunnen overnemen, zijn de units dankzij een enorme inzet van een groep vrijwilligers ter plaatse gedemonteerd en in Waskemeer gemonteerd. Na maandenlange werkzaamheden in voornamelijk de avonduren is de begane grond vanaf heden gebruiksklaar. De vereniging is trots op het resultaat en bedankt alle vrijwilligers via deze weg die daartoe een bijdrage hebben geleverd. Eindelijk heeft de club de felbegeerde kleedkamer uitbreiding, welke broodnodig was gelet op de samenstelling van de vereniging die uit vele dames en heren bestaat. Daarnaast is er de beschikking over een passende ruimte om alle materialen in op te slaan en een eigen verblijf voor de fysiotherapeut van Fysio 0512 uit Drachten, inclusief een fitnessruimte. Laatstgenoemde ruimte kan tijdens trainingstijden door spelers van het betreffende team in gebruik genomen worden. De sleutels kunnen in overleg bij de leden van het bestuur afgehaald worden. Ten einde de ruimte schoon te houden mag deze ruimte niet op voetbalschoenen betreden worden en dient de gebruiker zelf de ruimte schoon af te sluiten. Binnenkort hoopt de vereniging ook de overige delen in gebruik te kunnen nemen, zodat de vereniging qua huisvesting de komende jaren toekomst bestendig is.