Indelingen jeugdteams 2018/’19

De afgelopen tijd zijn we druk bezig geweest om de teams samen te stellen. Via deze weg willen we de indeling voor alle jeugdteams van onze vereniging bekend maken.

Nieuwe wedstrijdvormen
Zoals wellicht bekend is de KNVB afgelopen seizoen (2017/’18) gestart met het invoeren van nieuwe wedstrijdvormen voor pupillen. De JO9 heeft hier dit seizoen als eerste team binnen onze vereniging ervaring mee opgedaan, aangezien die dit seizoen 6-tegen-6 wedstrijden hebben gespeeld op een bijna kwart veld. Vanaf dit seizoen worden de nieuwe wedstrijdvormen verder ingevoerd in het amateurvoetbal, waardoor ook de JO10 6-tegen-6 wedstrijden gaat spelen. De JO11 en JO12 pupillen gaan vanaf komend seizoen 8-tegen-8 spelen op een bijna half veld. Het idee van het KNVB achter deze nieuwe speelvormen is dat spelers op kleinere velden en in kleinere teams vaker aan de bal komen en daardoor meer kunnen dribbelen, schieten, samenspelen en scoren. Dit alles vanuit de visie om het spelplezier bij de pupillen te vergroten en de ontwikkeling te versterken. Hieronder is algemene informatie te vinden over de nieuwe spelvormen van de KNVB.

Wedstrijdvorm 6×6 – JO8/JO10

Wedstrijdvorm 8×8 – JO12

JO8/JO10/JO12
In het licht van bovenstaande ontwikkelingen binnen de KNVB sluit onze club aan bij de nieuwe wedstrijdvormen van de KNVB. Dit betekent dat we aankomend seizoen een JO8, JO10 en een JO12 team hebben binnen onze vereniging. De teams zijn dusdanig samengesteld dat we zoveel mogelijk geprobeerd hebben om rekening hebben gehouden met het niveau van de spelers en vriendjes/vriendinnetjes binnen de teams.

JO15/JO19
De JO15 blijft grotendeels intact en krijgt versterking van Nanning en Nander die afgelopen seizoen in de JO13 uitkwamen. Dit jaar is er niet voor gekozen om een JO17 team in te schrijven, maar wederom te kiezen voor twee JO19 teams. De spelers die doorschuiven van de JO17 naar de JO19 hebben zich afgelopen jaar dusdanig ontwikkelt dat we er vertrouwen in hebben dat ze dit stapje hogerop aan kunnen.

Start trainingen nieuwe seizoen
De eerste bekerwedstrijden van het seizoen worden gespeeld in het weekend van 1 & 2 september. Daarom beginnen de trainingen weer in week 34 (vanaf maandag 20 augustus). Nadere informatie over de trainingsdagen/-tijden wordt t.z.t. via de leiders verspreid en zal ook op onze website worden geplaatst.

Voor nu wensen we iedereen een fijne zomerstop en graag zien we een ieder halverwege augustus weer op ons sportpark!

 

JO-19 1&2

Leiders: Jurrien Hummel, Douwe v/d Mei & Bart Roijinga

1 Jelle Wagenaar
2 Wessel Jonkman
3 Jort Hut
4 Douwe Haites
5 Miko ten Hoor
6 Wilco de Vos
7 Wiebe Wagenaar
8 Sijo van der Veen
9 Harry van der Veen
10 Jorrit van der Vosse
11 Jesse van Vilsteren
12 Patrick Koiter
13 Erik-Jan Zandberg
14 Toon uithoff
15 Jorrit Eringa
16 Rik Tamminga
17 Sander Visser
18 Tiemen Jongsma
19 Leon Clemens
20 Jarno Haaisma
21 Djurre Jagersma
22 Rocco Nuwolt
23 Jerre Wagenaar
24 Jacco Jongsma
25 Hessel zuidema
26 Jorn Sikma
27 Egbert Beijert

 

JO-15

Leiders: Halbe Jan de Boer & Jelmer Haites

1 Anne Land
2 Rik van der vosse
3 Sander Clemens
4 Aren Greebe
5 Sinne jonkman
6 Thymen Dijkstra
7 Bart Wagenaar
8 Lasse Jagersma
9 Alex Kiers
10 Frits Bootz
11 Ruben van der Vaart
12 Sietse-jan de haan
13 Jort Grootenhuis
14 Laurens Oldenkamp
15 Nander Sikma
16 Nanning Zuidema

 

JO-12

Leiders: Joost van Burgsteden & Tomar Peeters

1 Jelmer v/d Vosse
2 Hein Bootz
3 Jelmer Smid
4 Matthijs Haveman
5 Patrick Bouma
6 Jenno Nuwolt
7 Sem Dijkstra
8 Joan Boonstra
9 Stefan Zwart

 

JO-10

Leider: Oene Bouma

1 Sam Dijkstra
2 Jarna Boonstra
3 Aize Stoker
4 Theo Bootz
5 Dylano Haaisma
6 Aniek v/d Vosse
7 Joanna

 

JO-8

Leiders: Tom Stellingwerf & Kim Groot

1 Sanne Opdam
2 Tycho van der Veen
3 Nelson Keuning
4 Joas van der Vaart
5 Marc Dijkstra
6 Bernt Hut
7 Mylan Buma
8 Metz Golsteijn