Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
za 29 feb 09:00 Waskemeer JO11-1 ONB JO11-2
za 29 feb 10:00 Langezwaag JO7-1 Waskemeer JO7-1
za 29 feb 10:15 Waskemeer JO13-1 vv Zeester JO13-1
za 29 feb 10:20 Waskemeer JO7-1 Wispolia JO7-1
za 29 feb 10:40 SJO J.V. Oostenburg JO7-3 Waskemeer JO7-1
za 29 feb 11:00 Waskemeer JO7-1 SJO Stellingwerven JO7-1
za 29 feb 12:00 Waskemeer JO19-1 Be Quick D JO19-2
za 29 feb 12:00 SJO Stellingwerven JO17-2 Waskemeer JO17-1
za 29 feb 13:30 Harkema Opeinde VR1 Waskemeer VR2
za 29 feb 14:00 Donkerbroek 2 Waskemeer 3
za 29 feb 14:30 Zevenhuizen 1 Waskemeer 4
za 29 feb 15:00 Waskemeer 2 RWF 2
za 29 feb 17:00 Waskemeer VR1 Mildam VR1
do 5 mrt 19:30 Waskemeer JO19-1 ST Ternaard/Holwerd JO19-1
za 7 mrt 09:00 Waskemeer JO9-1 Nieuw Roden JO9-2
za 7 mrt 09:00 Drogeham JO19-1 Waskemeer JO19-1
za 7 mrt 09:55 Waskemeer JO17-1 ST Donkerbroek/Makkinga JO17-1
za 7 mrt 10:00 Woltersum JO13-1 Waskemeer JO13-1
za 7 mrt 10:15 Langezwaag JO7-1 Waskemeer JO7-1
za 7 mrt 10:35 Waskemeer JO7-1 SJO J.V. Oostenburg JO7-3
za 7 mrt 10:55 SJO Stellingwerven JO7-1 Waskemeer JO7-1
za 7 mrt 11:00 SJO Feanstars JO11-3 Waskemeer JO11-1
za 7 mrt 11:15 Waskemeer JO7-1 Wispolia JO7-1
za 7 mrt 13:00 Waskemeer 3 Blue Boys 2
za 7 mrt 14:00 ST Aengwirden/Akkrum VR1 Waskemeer VR1
za 7 mrt 14:30 Anjum 1 Waskemeer 1
za 7 mrt 15:00 Waskemeer 4 BSVV 5
za 7 mrt 18:00 Waskemeer VR2 BSVV VR1
za 14 mrt 09:00 Waskemeer JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-5
za 14 mrt 09:30 Waskemeer JO13-1 Smilde'94 JO13-2
za 14 mrt 10:25 SJO J.V. Oostenburg JO7-3 Waskemeer JO7-1
za 14 mrt 10:45 Gorredijk JO9-2 Waskemeer JO9-1
za 14 mrt 10:45 Waskemeer JO19-1 SC Veenwouden JO19-1
za 14 mrt 10:45 Waskemeer JO7-1 Wispolia JO7-1
za 14 mrt 11:05 SJO Stellingwerven JO7-1 Waskemeer JO7-1
za 14 mrt 11:25 Waskemeer JO7-1 Langezwaag JO7-1
za 14 mrt 12:30 Waskemeer 2 Harkema Opeinde 2
za 14 mrt 12:30 Zevenhuizen VR2 Waskemeer VR2
za 14 mrt 12:30 Marum JO17-2 Waskemeer JO17-1
za 14 mrt 14:30 Waskemeer 1 Rottevalle 1
za 14 mrt 14:30 ACV 9 Waskemeer 3
za 14 mrt 14:30 V.V. Westerkwartier 2 Waskemeer 4
za 14 mrt 17:00 Waskemeer VR1 De Blesse VR1
vr 20 mrt 19:30 Waskemeer 35+1 vv Stânfries 35+1
vr 20 mrt 20:30 Donkerbroek 35+1 Waskemeer 35+1
vr 20 mrt 21:00 Waskemeer 35+1 De Griffioen 35+3
vr 20 mrt 21:30 S.V. Haulerwijk 35+1 Waskemeer 35+1
za 21 mrt 09:00 Smilde'94 JO13-2 Waskemeer JO13-1
za 21 mrt 09:00 Wispolia JO7-1 Waskemeer JO7-1
za 21 mrt 09:20 Waskemeer JO7-1 SJO Stellingwerven JO7-1
za 21 mrt 10:00 SJO J.V. Oostenburg JO7-3 Waskemeer JO7-1
za 21 mrt 10:20 Waskemeer JO7-1 Langezwaag JO7-1
za 21 mrt 13:00 ONR 4 Waskemeer 3
za 21 mrt 14:30 S.V. Haulerwijk 3 Waskemeer 4
za 21 mrt 15:00 Ropta Boys 1 Waskemeer 1
za 21 mrt 17:00 Waskemeer VR1 SVO EBC/Delfstrahuizen VR1