Home Teams Besturen Programma Bardiensten Contact
Leiders & Trainers

Leiders & Trainers

  Naam Telefoonnummer E-mailadres
Begeleiding 1e elftal:      
Hoofdtrainer Gert Haak    
Assistent trainer Theo Meijerhof 06 34 83 37 16 theomeijerhof@hotmail.com
       
Leider 2e elftal Theo Meijerhof 06 34 83 37 16 theomeijerhof@hotmail.com
Leider 3e elftal Roelof Reinders 06 11 34 25 97  
Leider 4e elftal Rolf Stuiver 06 55 14 14 45 rolf@frisianegg.com
Leider 5e elftal Romke Bouma 06 11 82 09 76  
  Klaas Schurer 06 15 14 33 83  
       
       
Leiders 35+ Luut Nuwolt 06 48 13 15 25 luut.nuwolt@gmail.com
  Jan Wagenaar 06 12 50 73 26 jan@wagenaardairy.nl
       
Leiders / Trainers Dames (1/2/3) Cor van Vilsteren 06 27 12 52 25 cor.bianca@tele2.nl
  Jan de Vegt    
       
Leiders / Trainers JO19 Halbe Jan de Boer 06 23 34 35 23 halbe-jan@hotmail.com
       
       
Leiders / Trainers JO15 Jerre Wagenaar 06 15 48 09 13  
  Sander Visser    
       
Leiders / Trainers JO13 Oene Bouma 06 55 95 85 92 oene_bouma@hotmail.com
  Harry v/d Veen 06 82 62 26 76  
  Tomar Peeters 06 11 72 94 17  
       
Leiders / Trainers JO11 Johan Keuning 06 52 01 52 80 johan_keuning@hotmail.com
  Tseard Haites 06 11 94 56 99  
       
Leiders / Trainers JO8 Mirthe de Vegt 06 40 55 36 03  
  Kim Groot 06 13 61 08 76 annakim305@icloud.com
       
Leiders / Trainers kabouters Joost van Burgsteden 06 49 71 22 88 joost_burgsteden@hotmail.com
       
vv Waskemeer - De club waar iedereen welkom is!
Contact   Traininstijden   Programma   Privacy