Home Teams Besturen Programma Bardiensten Contact

Volledig programma vv Waskemeer

Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
za 11-2 9:15 Gorredijk JO8-1 Waskemeer JO8-1
za 11-2 9:30 Waskemeer JO12-1 V.V. Heerenveen JO12-5JM
za 11-2 10:00 Waskemeer JO19-1 FC Assen JO19-1
za 11-2 10:15 Gomos JO10-1 Waskemeer JO10-1
za 11-2 11:00 Waskemeer JO14-1 Drachtster Boys JO14-3
za 11-2 13:30 Asser Boys 3 Waskemeer 4
za 11-2 13:30 Waskemeer 2 vv Winsum 6 Jan Pultrum
za 11-2 14:00 Gomos VR1 Waskemeer VR1
za 11-2 14:30 Waskemeer 1 SVBO 1 J.K. (Jan K.) Pol
za 11-2 14:30 RWF 4 Waskemeer 3
za 18-2 9:00 Oudehaske JO12-1JM Waskemeer JO12-1 R (Robert) Verhoef
za 18-2 10:00 Waskemeer JO19-1 Nieuw Roden JO19-1
za 18-2 10:00 Waskemeer JO10-1 Sportclub Makkinga JO10-1JM
za 18-2 10:00 Waskemeer JO8-1 vv Stânfries JO8-1
za 18-2 11:30 S.V. Oosterwolde JO14-2 Waskemeer JO14-1
za 18-2 13:30 Waskemeer 4 Veenhuizen 3 Yntze de Wit
za 18-2 14:30 Waskemeer VR1 Zevenhuizen VR2 Rico Schuurman
za 18-2 14:30 V.V. Westerkwartier 3 Waskemeer 5
za 18-2 14:30 Amicitia VMC 4 Waskemeer 2
za 18-2 14:30 Waskemeer 1 SCN 1 J (Johannes) de Klein
za 18-2 15:15 Waskemeer 3 Veendam 1894 3 Bert Beijert
za 25-2 12:15 Heerenveense Boys VR3 Waskemeer VR1
za 25-2 14:00 Waskemeer 5 Rottevalle 3 Manuel Boer
za 25-2 14:30 Waskemeer 4 TLC 3
za 25-2 15:15 Waskemeer 2 Oranje Nassau 4 Jan Pultrum
di 28-2 20:00 Waskemeer 3 GRC Groningen 4 Yntze de Wit
za 4-3 13:30 Waskemeer 4 Peize 3 Yntze de Wit
za 4-3 13:50 ODV 4 Waskemeer 5 N.M.H. (Nico) Viet
za 4-3 14:00 Waskemeer 3 Velocitas 1897 5 Manuel Boer
za 4-3 14:30 De Blesse VR1 Waskemeer VR1 W (Wilfried) Olde Bijvank
za 4-3 14:30 Waskemeer 2 Velocitas 1897 3 Jan Pultrum
za 11-3 9:00 Oldeholtpade JO8-1 Waskemeer JO8-1
za 11-3 9:30 Waskemeer JO12-1 Sportclub Makkinga JO12-1JM
za 11-3 10:30 Marum JO10-2 Waskemeer JO10-1
za 11-3 11:00 Waskemeer JO14-1 VKW JO14-1JM
za 11-3 13:30 Waskemeer 2 GRC Groningen 2 Jan Pultrum
za 11-3 14:00 Oosterstreek VR1 Waskemeer VR1
za 11-3 14:30 SV Mussel 1 Onstwedder Boys 1 W. (Wouter) Bouw
za 11-3 14:30 Waskemeer 1 RWF 1
za 11-3 14:30 TLC 3 Waskemeer 4
za 11-3 14:30 LTC 5 Waskemeer 3
za 11-3 15:00 Roden JO19-3 Waskemeer JO19-1
za 11-3 15:15 Waskemeer 5 Houtigehage 2 Bert Beijert
za 18-3 9:00 Marum JO12-2 Waskemeer JO12-1
za 18-3 10:00 Waskemeer JO19-1 Achilles 1894 JO19-1
za 18-3 10:00 Waskemeer JO10-1 Roden JO10-3JM
za 18-3 10:00 Waskemeer JO8-1 Read Swart JO8-1
za 18-3 12:00 ONT JO14-1 Waskemeer JO14-1
za 18-3 13:30 Waskemeer 4 Een 2 Yntze de Wit
za 18-3 14:00 SC Boornbergum'80 3 Waskemeer 5
za 18-3 14:30 Waskemeer VR1 De Blesse VR1 Rico Schuurman
za 18-3 15:00 FC Assen 1 Waskemeer 1
za 18-3 15:15 Waskemeer 3 VEV'67 5 Manuel Boer
za 18-3 17:00 VEV'67 4 Waskemeer 2
za 25-3 11:00 Waskemeer JO14-1 Harkemase Boys JO14-1
za 25-3 11:30 S.V. Oosterwolde JO19-1 Waskemeer JO19-1
za 25-3 12:30 BSVV 2 Waskemeer 3
za 25-3 14:30 Velocitas 1897 3 GRC Groningen 2 R.G. (Roelf) Hummel
za 25-3 14:30 Waskemeer 1 NWVV 1
za 25-3 14:30 Fit Boys 3 Waskemeer 4
za 25-3 14:30 ST Drachten/Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR2 Waskemeer VR1
za 25-3 15:15 Waskemeer 5 S.V. Haulerwijk 3 Ale de Vos
za 25-3 16:30 Helpman 3 VEV'67 4 Afgeschermd
za 1-4 10:00 Waskemeer JO19-1 Actief JO19-2
za 1-4 13:30 Waskemeer 4 ACV 10 Yntze de Wit
za 1-4 14:30 Waskemeer VR1 Oldeholtpade VR1 Rico Schuurman
za 1-4 14:30 Glimmen 1 Waskemeer 1
za 1-4 14:30 Drachtster Boys 7 Waskemeer 5
za 1-4 14:30 Oranje Nassau 4 Waskemeer 2
za 1-4 15:00 Achilles 1894 6 Stadskanaal 2 ZA
za 1-4 16:45 Achilles 1894 4 Waskemeer 3
di 4-4 20:00 Waskemeer 4 VEV'67 6 Yntze de Wit
za 8-4 10:00 Waskemeer JO19-1 ONR JO19-1
za 8-4 14:30 Waskemeer VR1 Marum VR2 Rico Schuurman
za 8-4 14:30 Roden 2 za. Waskemeer 2
za 8-4 14:30 Waskemeer 5 Drachtster Boys 7 Manuel Boer
do 13-4 20:00 Waskemeer 4 Stadskanaal 2 ZA Yntze de Wit
za 15-4 9:00 Drachtster Boys JO14-3 Waskemeer JO14-1
za 15-4 13:15 FC Assen JO19-1 Waskemeer JO19-1
za 15-4 13:30 Waskemeer 2 Roden 2 za. Jan Pultrum
za 15-4 14:30 Waskemeer 1 SV Mussel 1
za 15-4 14:30 SJO WTTC VR2 Waskemeer VR1
za 15-4 14:30 Stadskanaal 2 ZA Waskemeer 4
za 15-4 15:15 Waskemeer 3 Pelikaan S 3 Ale de Vos
za 15-4 16:20 Waskemeer 5 De Sweach 2 Bert Beijert
za 22-4 11:00 Nieuw Roden JO19-1 Waskemeer JO19-1
za 22-4 11:00 Waskemeer JO14-1 S.V. Oosterwolde JO14-2
za 22-4 13:30 Waskemeer 2 Helpman 3 Jan Pultrum
za 22-4 14:30 Waskemeer VR1 Heerenveense Boys VR3 Yntze de Wit
za 22-4 15:00 Wildervank 1 Waskemeer 1
za 22-4 15:00 Achilles 1894 6 Waskemeer 4
za 22-4 16:00 Donkerbroek 3 Waskemeer 5
za 22-4 16:15 Velocitas 1897 5 Waskemeer 3
za 29-4 14:30 Waskemeer VR1 SJO WTTC VR2 Manuel Boer
za 29-4 14:30 Waskemeer 1 BSVV 1
za 6-5 10:00 Waskemeer JO19-1 Roden JO19-3
za 6-5 14:00 Oldeholtpade VR1 Waskemeer VR1
za 13-5 9:30 VKW JO14-1JM Waskemeer JO14-1
za 13-5 13:30 Waskemeer 4 LTC 8 Yntze de Wit
za 13-5 14:30 V.V. Westerkwartier 3 S.V. Haulerwijk 3
za 13-5 14:30 Waskemeer VR1 Read Swart VR1 Rico Schuurman
za 13-5 14:30 SCN 1 Waskemeer 1
za 13-5 14:30 Rottevalle 3 Waskemeer 5
za 13-5 14:30 Velocitas 1897 3 Waskemeer 2
za 13-5 15:00 Achilles 1894 JO19-1 Waskemeer JO19-1
za 13-5 15:15 Waskemeer 3 HFC '15 4 Bert Beijert
za 20-5 10:00 Waskemeer JO19-1 S.V. Oosterwolde JO19-1
za 20-5 11:00 Waskemeer JO14-1 ONT JO14-1
za 20-5 12:30 ACV 7 Waskemeer 3
za 20-5 13:30 Waskemeer 2 TLC 2 Manuel Boer
za 20-5 14:00 Peize 3 Waskemeer 4
za 20-5 14:30 Onstwedder Boys 1 Waskemeer 1
za 20-5 14:30 Marum VR2 Waskemeer VR1
za 20-5 15:15 Waskemeer 5 ODV 4 Ale de Vos
za 20-5 17:00 Velocitas 1897 5 Achilles 1894 4
za 27-5 10:30 Actief JO19-2 Waskemeer JO19-1
za 27-5 14:30 Waskemeer 1 Fit Boys 1
vv Waskemeer - De club waar iedereen welkom is!
Contact   Traininstijden   Programma   Privacy