Scheidsrechters

Vanaf heden zullen wij een beroep op eenieder doen om eens per half jaar een wedstrijdje van de jeugd te fluiten, op deze manier wordt het eerlijk verdeeld. Mocht je verhinderd zijn, of van tevoren zien dat dit niet past, zou je dan aub onderling willen ruilen en dit hierna door willen geven aan onze scheidsrechters coordinator van de jeugd, Jurrien Hummel (06 - 505 367 01).

































































































































































































Scheidsrechters schema 2020 jeugdwedstrijden







Datum






Begintijd






Thuisteam






Uitteam






Scheidsrechter






1-2-2020






09:00






Waskemeer JO11-1






Boornbergum'80 JO11-1






Alex Kiers






1-2-2020






09:00






Waskemeer JO9-1






SJO Stellingwerven JO9-2






Ruben v/d Vaart






1-2-2020






10:15






Waskemeer JO13-1






VVSV '09 JO13-1






Tseard haites






8-2-2020






09:00






Waskemeer JO11-1






ONB JO11-2






Sander Clemens






29-2-2020






10:15






Waskemeer JO13-1






Zeester JO13-1






Aren Greebe






29-2-2020






12:00






Waskemeer JO19-1






Be Quick D JO19-2






Klaas v/d Veen






7-3-2020






09:00






Waskemeer JO9-1






Nieuw Roden JO9-2






Jort Grootenhuis






7-3-2020






09:55






Waskemeer JO17-1






ST Donkerbroek/Makkinga JO1






7R-o1bin Veenhuizen






14-3-2020






09:00






Waskemeer JO11-1






Blauw Wit '34 JO11-5






Rik Tamminga






14-3-2020






09:30






Waskemeer JO13-1






Smilde'94 JO13-2






Jorrit Eringa






14-3-2020






10:45






Waskemeer JO19-1






Veenwouden SC JO19-1






Jenno de Boer






28-3-2020






09:00






Waskemeer JO9-1






SJO J.V. Oostenburg JO9-2






Bart Wagenaar






28-3-2020






09:55






Waskemeer JO19-1






Grootegast Fc. JO19-1






Jenne Looij






4-4-2020






09:00






Waskemeer JO17-1






Bakkeveen JO17-1






Wilco de Vos






4-4-2020






11:15






Waskemeer JO13-1






Noordster JO13-3d






Toon Uithoff






18-4-2020






08:30






Waskemeer JO9-1






ST Een/Veenhuizen JO9-1






Jorn Sikma






18-4-2020






09:30






Waskemeer JO17-1






SJO Feanstars JO17-3






Ruben Visser






18-4-2020






11:15






Waskemeer JO19-1






Wilper Boys De JO19-1






Melle Stoker






9-5-2020






11:15






Waskemeer JO13-1






Meeden JO13-1






Leon Clemens






16-5-2020






08:40






Waskemeer JO11-1






Eastermar JO11-1G






Jorrit-jan v/d Vosse






16-5-2020






09:00






Waskemeer JO9-1






Gorredijk JO9-2






Sinne Jonkman






16-5-2020






09:55






Waskemeer JO17-1






Gorredijk JO17-2






Seijo v/d Veen






23-5-2020






09:00






Waskemeer JO19-1






Niekerk JO19-1






Gijs Vonk






23-5-2020






11:00






Waskemeer JO13-1






Woltersum JO13-1






Djurre Jagersma






30-5-2020






11:15






Waskemeer JO13-1






Zuidhorn JO13-3






Jacco Jongsma




vv Waskemeer - De club waar iedereen welkom is!
Contact   Traininstijden   Programma   Privacy