Snoektocht 2018 groot succes!

Zondag 28 oktober jl. stond wederom de jaarlijkse visdag van de VV op het programma. Na de succesvolle jacht op forel in 2017 was dit jaar de plaatselijke snoekstand de pineut.

Om 9:00 uur werd er begonnen met een kop koffie in de kantine, waarna Rolf met een flitsende PowerPoint de speluitleg deed overbrengen. Aansluitend vertrok de gehele groep van ongeveer 20 personen richting Siegerswoude om de kunsten te vertonen. Nauwelijks ter plaatse aangekomen, was het Jordy Boonstra die zijn vakmanschap liet tonen, slechts 40 centimeter, maar de toon was gezet! Gestaag bewoog de groep zich in de richting van Bakkeveen, alwaar rond het middaguur een heerlijke lunch voorgeschoteld werd bij Dorpscafé de Brink. Ondertussen bleven de snoeken gretig, de ene na de ander werd boven gehaald. Toen er met z’n allen koers gezet werd richting Donkerbroek (“in Donkerbroek zit geen snoek”, aldus Pebe B.) barste de strijd echt los. Wie wist er nog een mooi aantal centimeters aan zijn dagtotaal toe te voegen en wie wist die ene kanjer nog te vinden? Nadat de balans was opgemaakt, volgde de prijsuitreiking in de kantine. De man met de grootste van de dag (74 centimeter) was Pebe Bouma. Helaas was dit niet genoeg om er met de eindzege vandoor te gaan, Melle Stoker wist in totaal 235 centimeter snoek op de kant te krijgen. Natuurlijk was er ook een troostprijs, dit jaar voor de persoon waar de vissen het minst in geïnteresseerd waren, zijnde Jenno de Boer! Al met al een super geslaagde dag, perfecte organisatie, mooi weer, veel gezelligheid, een echte aanrader voor de sportvisliefhebber!