Home Teams Besturen Programma Bardiensten Contact

Waskemeer 5

Seizoen 2022/2023
Begeleiding
Rolf Stuiver Leider rolf@frisianegg.com
Spelers Competitie Beker Oefen
Jenno de Boer
Wolter Jan Boonstra 2 3
Oene Bouma
Joost van Burgsteden
Roelof Freek Eringa
Herbert Golsteyn 1
Paul Hofstee
Willem Hut
Willem Hut
Wendel Janajoe
Johan Keuning
Sietze Keuning
Theo Meyerhof 1
Tjado Rinzema
Niels Schievink
Rolf Stuiver
Johan Stuiver
Arjen van der Vaart
Halbert van der Veen 2
Age Visser
Fokke v/d Wal
Verslagen Waskemeer 5
Seizoenen Waskemeer 5
Uitslagen
21/09 Houtigehage 2 Waskemeer 5 1 - 4
14/09 Waskemeer 5 VV Opende 3 2 - 1
03/09 Noordbergum 2 Waskemeer 5 0 - 3
Programma
22/10 14:30 Blauw Wit '34 10 Waskemeer 5
Stand
1 De Sweach 2 2 6
2 SC Boornbergum'80 3 2 6
3 Waskemeer 5 1 3
4 Rottevalle 3 1 3
5 ODV 4 2 3
6 Donkerbroek 3 0 0
7 S.V. Haulerwijk 3 1 0
8 Drachtster Boys 7 1 0
9 Houtigehage 2 1 0
10 V.V. Westerkwartier 3 1 0
11 TFS 2 2 0
Competitie uitslagen
01/10
V.V. Westerkwartier 3
Donkerbroek 3
1 - 3
01/10
TFS 2
ODV 4
1 - 5
01/10
SC Boornbergum'80 3
Drachtster Boys 7
3 - 2
01/10
Houtigehage 2
De Sweach 2
2 - 7
24/09
De Sweach 2
V.V. Westerkwartier 3
9 - 2
24/09
ODV 4
Rottevalle 3
1 - 3
24/09
S.V. Haulerwijk 3
SC Boornbergum'80 3
3 - 4
24/09
Waskemeer 5
TFS 2
5 - 1
Programma competitie
08/10
TFS 2
Rottevalle 3
08/10
Donkerbroek 3
Houtigehage 2
08/10
Waskemeer 5
V.V. Westerkwartier 3
08/10
Drachtster Boys 7
S.V. Haulerwijk 3
08/10
De Sweach 2
SC Boornbergum'80 3
15/10
SC Boornbergum'80 3
Donkerbroek 3
15/10
V.V. Westerkwartier 3
ODV 4
15/10
Houtigehage 2
Waskemeer 5
15/10
S.V. Haulerwijk 3
De Sweach 2
15/10
Rottevalle 3
Drachtster Boys 7
22/10
Drachtster Boys 7
Houtigehage 2
29/10
ODV 4
Houtigehage 2
29/10
Donkerbroek 3
S.V. Haulerwijk 3
29/10
Waskemeer 5
SC Boornbergum'80 3
29/10
TFS 2
V.V. Westerkwartier 3
29/10
De Sweach 2
Drachtster Boys 7
05/11
SC Boornbergum'80 3
ODV 4
05/11
Drachtster Boys 7
Donkerbroek 3
vv Waskemeer - De club waar iedereen welkom is!
Contact   Traininstijden   Programma   Privacy