Van de bestuurstafel - gevolgen einde competitie

Van de bestuurstafel - gevolgen einde competitie


De KNVB heeft, volkomen begrijpelijk, besloten dat het amateurvoetbal dit seizoen niet meer wordt hervat. Het virus grijpt om zich heen en heeft veel impact op de zorg en het maatschappelijke leven. Het gaat ons niet alleen om de veiligheid van onze leden en betrokkenen, maar vooral ook om de oproep om met elkaar te voorkomen dat onze gezondheidszorg overbelast raakt.​

De KNVB heeft besloten dat er geen eindstanden zullen zijn. Dit betekent dat alle teams in de A- categorie het nieuwe seizoen weer in dezelfde competitie uitkomen. Helaas betekent dit ook dat het dappere JO-13 niet de felbegeerde finale om de beker zal spelen. Hoewel het een volstrekt begrijpelijk besluit is, is dit vanzelfsprekend een grote teleurstelling voor deze jonge helden. Toch doet het niets af aan de bijzondere prestatie die ze dit jaar hebben geleverd.

Helaas kunnen de voetbalclubs op geen enkele wijze activiteiten organiseren op de sportparken, zo ook sportpark 't Ald Leger (dat overigens volledig gesloten is). Geen activiteiten, betekent nagenoeg geen inkomsten, terwijl de meeste lasten doorlopen. Het bestuur stelt voor, ondanks dat er ruim 2 maanden geen trainingen en wedstrijden worden georganiseerd, de contributie te continueren.​ Leden die zich hier niet in kunnen vinden worden uitgenodigd om zich bij penningmeester Jan Wagenaar te melden. Vanuit het coulance beginsel zal hij beoordelen wat hij vervolgens kan doen.

Achter de schermen is het bestuur volop bezig om de vereniging zo goed mogelijk voor de dag te laten komen bij aanvang van het nieuwe seizoen. Zo zal het benaderen en aanstellen van leiders, trainers en andere vrijwilligers voor het komende seizoen veelal op afstand moeten plaatsvinden. We hopen daarbij vanzelfsprekend op uw medewerking, ook bij de klusdagen die worden ingepland zodra dit volgens het RIVM verantwoord is. Dit advies van het RIVM zal ook bepalend zijn of we voor de zomerstop nog iets kunnen organiseren.​ Goed nieuws is dat we de gemeente hebben kunnen overtuigen dat het hoofdveld aangepakt moet worden, waardoor we straks op een nieuwe grasmat kunnen spelen. Het tweede veld en het nieuwe trainingsveld komen ook dichterbij. Het is bij een ieder inmiddels bekend dat we alleen hierbij heel veel vertraging zijn opgelopen en mogelijk nog verder oplopen omdat we te maken hebben met een (voormalig)omwonende die erg veel in het werk stelt om de aanleg van de nieuwe velden te voorkomen. Ook voor definitieve ingebruikname van de nieuwe kleedaccommodatie moeten we de bezwaren van deze (voormalig)omwonende nog even afwachten. We hopen maar op rechtvaardige procedures en rechtspraak zodat we snel van de nieuwe accommodatie kunnen genieten waar we zo lang naar hebben uitgekeken.​ ​

Op naar een fantastisch nieuw voetbalseizoen!

Het bestuur


vv Waskemeer - De club waar iedereen welkom is!
Contact   Traininstijden   Programma   Privacy