Hieronder vind je de bardiensten van de komende tijd. Mocht je verhinderd zijn zou je dan onderling willen ruilen en dit vervolgens willen voorleggen door een mail te sturen naar info@vvwaskemeer.nl, zodat we het schema actueel en in balans kunnen houden.
Week 12 | Van | Tot | Naam |
---|---|---|---|
za. 23 mrt. | 09:00 | 12:30 | Geert Jan Leeuw, Herbert Golsteyn |
za. 23 mrt. | 12:30 | 16:00 | Femke de Roos, Anne-Marie van Zoelen |
za. 23 mrt. | 15:00 | 18:30 | Erik Jan Zandberg, Rocco Nuwolt |
za. 23 mrt. | 17:30 | 21:00 | Patrick Bouma, Matthijs Haveman |
Week 13 | Van | Tot | Naam |
za. 30 mrt. | 09:00 | 12:30 | Tim Haven, Nicky Smid |
za. 30 mrt. | 12:30 | 16:00 | Denise Zwier, Wilma Haarsma |
za. 30 mrt. | 15:00 | 18:30 | Elwin van de Veen, Jack Dijkstra |
za. 30 mrt. | 17:30 | 21:00 | Klaas v/d Veen, Ruben Visser |
Week 14 | Van | Tot | Naam |
za. 6 apr. | 09:00 | 12:30 | Cees Prins, Willem Hut (schaatser) |
za. 6 apr. | 12:30 | 16:00 | Gaby Koopmans, Jeanette van der Wiel |
za. 6 apr. | 15:00 | 18:30 | Velthe Veenstra, Tygo v/d Veen, Gerko Fledderus |
za. 6 apr. | 17:30 | 21:00 | Mitchell Schievels, Virgil Muller, Tseard Haites |
Week 15 | Van | Tot | Naam |
za. 13 apr. | 09:00 | 12:30 | Marit Groot, Hilde Vermeer |
za. 13 apr. | 12:30 | 16:00 | Rogier Koning, Fabian Zomer |
za. 13 apr. | 15:00 | 18:30 | Toon Uithoff, Wilco de Vos |
za. 13 apr. | 17:30 | 21:00 | Teake Stoker, Hayco van der Veen |
Week 16 | Van | Tot | Naam |
za. 20 apr. | 09:00 | 12:30 | Hein Bootz, Djurre Jagersma |
za. 20 apr. | 12:30 | 16:00 | Hendrik Harmsma, Hendrik de Boer |
za. 20 apr. | 15:00 | 18:30 | Tiemo Oosterveld, Jesse Veen, Jakko Hoekstra |
za. 20 apr. | 17:30 | 21:00 | Willem de Jong, Halbe Jan de Boer, Jordy Kailie |
Week 18 | Van | Tot | Naam |
za. 4 mei | 09:00 | 12:30 | Karst van den Akker, Rene Visser |
za. 4 mei | 12:30 | 16:00 | Miko ten Hoor, Jesse van Vilsteren |
za. 4 mei | 15:00 | 18:30 | Halbert van der Veen, Wolter Jan Boonstra |
za. 4 mei | 17:30 | 21:00 | Hilde Pool, Femke Haites |
Week 19 | Van | Tot | Naam |
za. 11 mei | 09:00 | 12:30 | Jurrien Hummel, Dennis Hardenbol |
za. 11 mei | 12:30 | 16:00 | Danniek Tuinstra, Baukje de Vos |
za. 11 mei | 15:00 | 18:30 | Jason de Kock, Marco van Hooff, Kevin Huiting |
za. 11 mei | 17:30 | 21:00 | Harry van der Veen, Douwe Haites |
Week 20 | Van | Tot | Naam |
za. 18 mei | 09:00 | 12:30 | Fokke v/d Wal, Paul Hofstee |
za. 18 mei | 12:30 | 16:00 | Sjoukje Heida, Patrick Froentjes |
za. 18 mei | 15:00 | 18:30 | Frank Roijinga, Willem Hut |
za. 18 mei | 17:30 | 21:00 | Storm Baron, Lasse Jagersma |
Week 21 | Van | Tot | Naam |
za. 25 mei | 09:00 | 12:30 | Myrthe Tognini, Natasja de Valk |
za. 25 mei | 12:30 | 16:00 | Julian Kok, Bas Kuik |
za. 25 mei | 15:00 | 18:30 | Lars de Jong, Rik Ottenhoff, Yorrick Hof |
za. 25 mei | 17:30 | 21:00 | Leon Clemens, Seijo van der Veen |