Na het daverende succes van de geïntroduceerde klusweek in 2024 gevolgd door een drieluik klusdagen in januari 2025, is het hoogtijd voor een nieuwe klusweek gedurende de zomerstop (30 juni tot en met 5 juli). Na de aankondiging blijkt het enthousiasme groot onder de leden en andere vrijwilligers. Bij de eerdere klusweek is er onder meer een schitterende pannakooi aangelegd waar gretig gebruik van wordt gemaakt door de jeugd en is het unieke nieuwe digitale scorebord geplaatst.
Tijdens de winter heeft onder meer de beplantingsronde plaatsgevonden rondom het tweede veld en trainingsveld. “Ook tijdens de tweede editie van de klusweek staan er talrijke werkzaamheden op het programma, waardoor wij de hulp van eenieder goed kunnen gebruiken”, aldus bestuurslid Jan Wagenaar die de accommodatie onder zijn hoede heeft. “Het enthousiasme onder de leden werkt voor ons als bestuursleden aanstekelijk. Samen vormen wij een vereniging om trots op te zijn!” vervolgd Wagenaar zijn betoog. Om het sportpark allemaal weer spik en span te krijgen voor de nieuwe seizoenstart is er opnieuw een klusweek nodig. “Iedereen die kan, zal er denk ik bij zijn” zo besluit Jan die zich terdege bewust is van de meerwaarde van een succesvolle klusweek.
Het gehele seizoen hebben wij maximaal kunnen profiteren en genieten van de geslaagde eerste editie. Een reden temeer om dit fenomeen te herhalen. De klusweek zal gezamenlijk worden afgesloten met een wedstrijd tussen de Old Stars van vv Waskemeer en Oud FC Groningen. De bestuursleden streven ernaar om op dat moment met alle leden te kunnen genieten van een sportpark die in optima forma is gemaakt. De wedstrijd start om 17:00 uur.