KNVB maakt bekerindeling 1e en 2e elftal bekend


De KNVB heeft de bekerindeling bekend gemaakt voor de A-categorie, waar het eerste en tweede elftal onder vallen. Het eerste elftal zal met buurman Haulerwijk, vierde klasser NOK uit Oudemirdum en vijfde klasser Heerenveen gaan uitmaken wie zich zal plaatsen voor de knock-outfase van de beker. De manschappen van Waskemeer 2 komen uit in een poule met Scharnegoutum'70, Top'63 en het in de reserve eerste klasse uitkomende Blauw Wit '34.

Volgens de huidige planning van de KNVB wordt in de weekenden van 29 augustus t/m 12 september de poulefase van het bekertoernooi afgewerkt. De winnaar van de poule plaatst zich vervolgens voor de knock-outfase verder in het seizoen. De indelingen, zowel voor het bekertoernooi alsmede de competitie, voor de overige teams worden door de KNVB in augustus bekend gemaakt.


vv Waskemeer - De club waar iedereen welkom is!
Contact   Traininstijden   Programma   Privacy