finales-buurtvoetbal

Finale ronde

A-toernooi:

Klaverblad 3 (sietze) Mandewijk 1 Roel & Poel 2 Schansdijk
Koperen Pomp (bart) Feikwijk 2 Klaverblad 2 Kruisweg 1

 

B-Toernooi

Poule A Poule B Poule C Poule D
Heideblomke 1 Brege oant bocht 1 Mandewijk 3 Kruisweg 2
Feijkwijk 1 Klaverblad 1 Roel & Poel 1 Heideblomke 2
Middenbuurt 1 Mandewijk 2 van Hasseltweg

 

Toernooi Nr Veld Wedstrijd Scheidsrechter Poule Uitslag
19.00 19.15 B A Heideblomke 1 Feikwijk 1 A
19.00 19.15 B B Brege oant Bocht 1 Klaverblad 1 B
19.00 19.15 B C Mandewijk 3 Roel & Poel 1 C
19.00 19.15 B D Kruisweg 2 Heideblomke 2 D
19:20 19:35 B A Feikwijk 1 Middenbuurt 1 A
19:20 19:35 B B Klaverblad 1 Mandewijk 2 B
19:20 19:35 B C Roel & Poel 1 van Hasseltweg C
19:40 19:55 A 1 A Klaverblad 3 Koperen pomp
19:40 19:55 A 2 B Mandewijk 1 Feikwijk 2
19:40 19:55 A 3 C Roel & Poel 2 Klaverblad 2
19:40 19:55 A 4 D Schansdijk Kruisweg 1
20:00 20:15 B A Middenbuurt 1 Heideblomke 1 A
20:00 20:15 B B Mandewijk 2 Brege oant bocht 1 B
20:00 20:15 B C van Hasseltweg Mandewijk 3 C
20:00 20:15 B D Heideblomke 2 Kruisweg 2 D
20:20 20:35 A A Winnaar 1 Winnaar 2
20:20 20:35 A B Winnaar 3 Winnaar 4
20:20 20:35 B C Winnaar Poule A Winnaar Poule B
20:20 20:35 B D Winnaar Poule C Winnaar Poule D
20:40 21:00 A A Finale toernooi A
20:40 21:00 B B Finale toernooi B

 

Vrijdag 22 mei

nr Poule A Poule B Poule C
1 Klaverblad 3 (sietze) Klaverblad 2 Koperen Pomp (bart)
2 Heidblomke 1 Van Brêge oant Bocht 1 Feikwijk 1
3 Mandewijk 3 (Ties Dekker) Kruisweg 2 Roel & Poel 1

 

Veld Wedstrijd Scheidsrechter Poule Uitslag
19.00 19.15 A Klaverblad 3 Heidblomke 1 Roel & Poel 1 A  6-5
19.00 19.15 B Klaverblad 2 Van Brêge oant Bocht 1 Kruisweg 2 B 4-3
19.20 19.35 A Koperen Pomp Feikwijk 1 Klaverblad 2 C 2-1
19.20 19.35 B Klaverblad 3 Mandewijk 3 Heidblomke 1  A 7-3
 
19.40 19.55 A Klaverblad 2 Kruisweg 2 Van Brêge oant Bocht 1 B 4-3
19.40 19.55 B Koperen Pomp Roel & Poel 1 Mandewijk 3 C 8-1
 
20.00 20.35 A Heidblomke 1 Mandewijk 3 Feikwijk 1 A 6-2
20.00 20.35 B Van Brêge oant Bocht 1 Kruisweg 2 Klaverblad 3 B 1-4
20.40 20.55 A Feikwijk 1 Roel & Poel 1 Koperen Pomp C 2-1

 

Nrs 1 naar halve finales hoofdtoernooi
Nrs 2 & 3 naar achtste finales Ald Leger Cup

Zaterdag 23 mei

nr Poule D Poule E Poule F Poule G
1 Klaverblad 1 Mandewijk 2 Schansdijk Roel & Poel 2
2 Heidblomke 2 Middenbuurt 1 Feikwijk 2 van Hasseltweg 1
3 Mandewijk 1 Kruisweg 1

 

 

Veld Wedstrijd Scheidsrechter Poule Uitslag
19.00 19.15 A Klaverblad 1 Heidblomke 2 D  0-5
19.00 19.15 B Mandewijk 2 Middenbuurt 1 E 5-1
19.20 19.35 A Schansdijk Feikwijk 2 F 2-1
19.20 19.35 B Roel & Poel 1 van Hasseltweg G 6-0
19.40 19.55 A Heideblomke 2 Mandewijk 1 E 2-3
19.40 19.55 B Middenbuurt 1 Kruisweg 1 F 1-8
20.00 20.35 A Klaverblad 1 Mandewijk 1 D 2-4
20.00 20.35 B Mandewijk 2 Kruisweg 1 E 2-3
20.40 20.55 A Feikwijk 2 Schansdijk F 2-1
20.40 20.55 B van Hasseltweg Roel & Poel 2 G 1-4

 

Nrs 1 naar halve finales hoofdtoernooi
Nrs 2 & 3 naar achtste finales Ald Leger Cup

 

Regels buurtvoetbal

  • Er wordt gespeeld met 5 spelers (inclusief keeper). Daarbij mogen er maximaal drie ‘lidvoetballers’ in het veld staan (exclusief dame) en moet er minimaal 1 dame spelen.
  • Er mogen onbeperkt gastspelers actief zijn die op de buurt hebben gewoond. Er is 1 andere gastspeler toegestaan.
  • Leeftijdgrens is het hebben verlaten van de lagere school (ook al ben je 7).
  • Tussen de teams van 1 buurt mag onderling niet worden geschoven.
  • We starten vrijdag en zaterdag om 19.00. Wees alsjeblieft minimaal een kwartier voor de wedstrijden aanwezig..
  • De wedstrijden duren 15 minuten.