Editie 2020 jeugdtoernooi afgelast i.v.m. coronavirus


Op zaterdag 6 juni stond ons jaarlijkse vv Waskemeer jeugdvoetbaltoernooi gepland waarvoor het deelnemersveld inmiddels vrijwel compleet was. Echter in verband met het coronavirus hebben we helaas moeten besluiten om de editie van dit jaar af te lasten. Het is op dit moment nog onduidelijk of na 1 juni grote evenementen doorgang kunnen vinden en daarnaast lijkt het ons als vereniging niet verstandig om gezien het coronavirus begin juni een grote groep voetballers bij elkaar te brengen. Natuurlijk vinden we dit als organisatie erg jammer en waren we al druk bezig met de voorbereidingen, maar wat ons betreft staat de gezondheid altijd op nummer één. Inmiddels zijn alle deelnemers op de hoogte gesteld van de afgelasting. In 2021 zullen we uiteraard weer een toernooi organiseren. We hopen dan ook dat de teams die zich hebben opgegeven volgend jaar alsnog van de partij zijn.  


vv Waskemeer - De club waar iedereen welkom is!
Contact   Traininstijden   Programma   Privacy