Klaas Zandberg en v.v. Waskemeer verlengen samenwerking.

Tot groot genoegen van de spelersgroep kan het bestuur mede delen dat trainer Klaas Zandberg ook komend seizoen aan het roer staat bij v.v. Waskemeer. Tot volle tevredenheid van v.v. Waskemeer blijft ook assistent trainer Theo Meijerhof en keeperstrainer Manuel Boer volgend seizoen onderdeel uitmaken van de technische staf. Na het kampioenschap met Zwaagwesteinde afgelopen seizoen is Zandberg met de verrassende derde plaats op de ranglijst ook dit seizoen weer zeer succesvol. Na het opnemen van een groot aantal jeugdspelers in de selectie dit seizoen, is hij er bovendien in geslaagd een aantal daarvan in te passen in het basisteam. Het bestuur is zeer content met het feit dat de huidige technische staf voor volgend seizoen in tact blijft!