Programma voorbereiding A- selectie

Programma voorbereiding A- selectie

Dinsdag 11 augustus 2020 start de A- selectie met de voorbereiding op het nieuwe seizoen '20/21. Door de corona maatregelen kan dit jaar het gebruikelijke trainingskamp op Terschelling geen doorgang vinden. Daarentegen hebben de manschappen van Klaas Zandberg een gevarieerd programma met een aantal leuke oefen- en bekerwedstrijden om zich klaar te stomen voor de competitie. Het programma betreft als volgt:

 

Dinsdag 11 augustus                20:00 uur          Training

Donderdag 13 augustus           20:00 uur          Training

Zaterdag 15 augustus               18:30 uur          Afscheidswedstrijd Sietze Keuning

 

Dinsdag 18 augustus                20:00 uur         Oefenwedstrijd Velocitas 1 – Waskemeer 1

Dinsdag 18 augustus                19:30 uur         Oefenwedstrijd Waskemeer 2 – Langezwaag 1

Donderdag 20 augustus           20:00 uur          Training

Zaterdag 22 augustus               14:00 uur         Oefenwedstrijd Waskemeer 1 – Oudehaske 1

Zaterdag 22 augustus               14:30 uur         Oefenwedstrijd Veendam 1894 1 – Waskemeer 2

 

Dinsdag 25 augustus                20:00 uur          Training

Donderdag 27 augustus           20:00 uur          Training

Zaterdag 29 augustus               14:30 uur          Bekerwedstrijd: NOK 1 – Waskemeer 1

Zaterdag 29 augustus               16:00 uur          Bekerwedstrijd: Waskemeer 2 – Scharnegoutum’70 2

 

Dinsdag 1 september               20:00 uur         Training

Donderdag 3 september         20:00 uur          Training

Zaterdag 5 september             14:00 uur          Bekerwedstrijd: Waskemeer 1 – Heerenveen 1

Zaterdag 5 september             12:00 uur          Bekerwedstrijd: TOP’63 2 – Waskemeer 2

 

Dinsdag 8 september               20:00 uur         Training

Donderdag 10 september        20:00 uur         Training

Zaterdag 12 september            14:00 uur         Waskemeer 1 - Haulerwijk 1

Maandag 14 september           20:00 uur         Waskemeer 2 – Blauw Wit’34 2

 

Dinsdag 15 september             20:00 uur         Training

Donderdag 17 september        20:00 uur         Training

Zaterdag 19 september             Volgt               Start van de competitie!
Stand
1 Anjum 0 0
1 Anjum 1 0 0
2 SC Berlikum 1 0 0
2 SC Berlikum 0 0
3 Fc. Grootegast 1 0 0
3 Fc. Grootegast 0 0
4 S.V. Haulerwijk 1 0 0
4 S.V. Haulerwijk 0 0
5 Leovardia 1 0 0
5 Leovardia 0 0
6 Minnertsga 1 0 0
6 Minnertsga 0 0
7 ONT 0 0
7 ONT 1 0 0
8 Rijperkerk 0 0
8 Rijperkerk 1 0 0
9 Ropta Boys 1 0 0
9 Ropta Boys 0 0
10 Rottevalle 0 0
10 Rottevalle 1 0 0
11 SC Twijzel 1 0 0
11 SC Twijzel 0 0
12 Veenhuizen 0 0
12 Veenhuizen 1 0 0
13 Waskemeer 0 0
13 Waskemeer 1 0 0
14 Wykels Hallum 0 0
14 Wykels Hallum 1 0 0
Uitslagen
05/12 S.V. Haulerwijk Wykels Hallum 0 - 0
07/11 Leovardia Waskemeer 3 - 2
31/10 Rijperkerk Veenhuizen 2 - 3
24/10 Veenhuizen ONT 0 - 4
10/10 Anjum Waskemeer 3 - 2
10/10 SC Berlikum Rijperkerk 1 - 4
10/10 S.V. Haulerwijk Minnertsga 0 - 3
10/10 SC Twijzel Rottevalle 1 - 0
10/10 Veenhuizen Ropta Boys 2 - 1
10/10 Wykels Hallum Fc. Grootegast 4 - 1
vv Waskemeer - De club waar iedereen welkom is!
Contact   Traininstijden   Programma   Privacy