Klaas Zandberg volgend seizoen nieuwe hoofdtrainer Waskemeer

Het bestuur van Waskemeer is zeer content om Klaas Zandberg als nieuwe hoofdtrainer te mogen presenteren voor het seizoen 2019/2020. Na gesprekken met het bestuur en een afvaardiging van spelers waren beide partijen erg enthousiast. De in Waskemeer geboren en getogen Zandberg is op dit moment aan zijn derde seizoen bezig als hoofdtrainer van Zwaagwesteinde, waarmee hij het afgelopen seizoen de nacompetitie wist te bereiken met een fris spelend elftal. De in Siegerswoude woonachtige oefenmeester was voor Zwaagwesteinde maar liefst 7 seizoenen actief voor RWF, waar hij erg goed werk heeft geleverd. Rob de Jong, de huidige oefenmeester van de groenhemden, had al eerder te kennen gegeven Waskemeer aan het einde van het seizoen te verlaten. Waskemeer is verder content te kunnen melden dat de huidige assistent trainer, Theo Meijerhof, Zandberg zal assisteren. Ten aanzien van de overige invulling van de staf zal het bestuur spoedig de gesprekken starten, evenals de invulling van het trainerschap voor de B- selectie.