Nieuws Home Teams Besturen Programma Bardiensten Contact Inloggen App
Waskemeer 5

Waskemeer 5

Seizoen 2023/2024
Begeleiding
Rolf Stuiver 06-55141445 rolf@frisianegg.com
Spelers Competitie Beker Oefen
Jenno de Boer 2
Wolter Jan Boonstra 4
Oene Bouma
Joost van Burgsteden
Roelof Freek Eringa
Herbert Golsteyn 3 4
Hendrik Haaisma 1
Paul Hofstee 1
Willem Hut
Wendel Janajoe 1
Johan Keuning
Sietze Keuning
Geert Jan Leeuw
Theo Meyerhof
Bindert Poelstra
Cees Prins 1
Roelof Reinders
Tjado Rinzema
Bart Roijinga
Martijn Schotanus 1
Teake Stoker
Rolf Stuiver
Halbert van der Veen 5 1
Hayco van der Veen 1
Johannes van der Veen
Age Visser 1
Fokke v/d Wal
Verslagen Waskemeer 5
Seizoenen Waskemeer 5
Uitslagen
16/09 RWF 4 Waskemeer 5 2 - 4
13/09 Waskemeer 5 Donkerbroek 2 3 - 3
02/09 S.V. Haulerwijk 3 Waskemeer 5 5 - 3
Stand
1 Waskemeer 5 11 26
2 Fc. Grootegast 6 10 24
3 Marum 4 12 23
4 FC Assen 4 9 19
5 TLC 3 10 19
6 Zuidhorn 5 13 19
7 ACV 9 11 12
8 Grijpskerk 6 12 11
9 Fit Boys 4 11 10
10 LTC 6 12 10
11 BSVV 4 8 7
12 V.V. Westerkwartier 3 9 6
Competitie uitslagen
24/02
LTC 6
Waskemeer 5
3 - 0
24/02
ACV 9
Fit Boys 4
3 - 1
17/02
Grijpskerk 6
LTC 6
4 - 4
17/02
Fit Boys 4
Marum 4
3 - 3
17/02
TLC 3
BSVV 4
5 - 1
10/02
TLC 3
LTC 6
6 - 0
10/02
Fit Boys 4
Zuidhorn 5
1 - 2
10/02
ACV 9
BSVV 4
0 - 5
10/02
Grijpskerk 6
Marum 4
1 - 4
03/02
Marum 4
ACV 9
6 - 0
03/02
Fc. Grootegast 6
Grijpskerk 6
5 - 1
03/02
BSVV 4
Fit Boys 4
2 - 3
Programma competitie
02/03
Fc. Grootegast 6
TLC 3
02/03
Marum 4
BSVV 4
02/03
Zuidhorn 5
ACV 9
02/03
V.V. Westerkwartier 3
Fit Boys 4
02/03
Grijpskerk 6
Waskemeer 5
02/03
LTC 6
FC Assen 4
09/03
TLC 3
Grijpskerk 6
09/03
ACV 9
V.V. Westerkwartier 3
09/03
Fit Boys 4
LTC 6
09/03
FC Assen 4
Fc. Grootegast 6
09/03
Waskemeer 5
Marum 4
09/03
BSVV 4
Zuidhorn 5
16/03
LTC 6
ACV 9
16/03
Waskemeer 5
TLC 3
16/03
Grijpskerk 6
FC Assen 4
16/03
Fc. Grootegast 6
Fit Boys 4
16/03
V.V. Westerkwartier 3
BSVV 4
16/03
Marum 4
Zuidhorn 5
vv Waskemeer - De club waar iedereen welkom is!
Contact   Traininstijden   Programma   Privacy